Geslaagde zomerborrel tijdens de Tall Ships Races in Harlingen

Tall Ships Races CCNWF Harlingen

Vrijdagavond 3 juli was onze ondernemersvereniging te gast bij de Tall Ships Races in Harlingen. Aan boord van het prachtige Spaanse Tall Ship Pascual Flores genoten we van een goed verzorgd deck-event op een unieke locatie in de haven. Want met de perfecte ligplaats aan de Dokkade lagen we lekker uit de wind en genoten we volop van de muziek vanaf het hoofdpodium.

Onder het genot van heerlijke hapjes en drankjes, verzorgd door De Smaak, werd volop genetwerkt en bijgepraat. De leuke sfeer en de ambiance van de Tall Ships maakte het wederom tot een bijzondere activiteit, die we niet snel vergeten.

Van veel leden hebben wij bij het verlaten van het schip enthousiaste reacties ontvangen, ondanks de wijze waarop we van boord werden ‘gedreven’. (Ter info: Intussen heeft de rederij via Tall Ships Harlingen haar excuses schriftelijk aangeboden voor de wijze waarop vooral één van de bemanningsleden heeft gehandeld, omdat ook zij erkennen dat de manier waarop de gasten werden benaderd niet past bij de gastvrijheid die zij willen uitstralen.)

Na afloop werd er op de kade nog een tijdje nagepraat, verdwenen anderen direct in het feestgedruis of snelden zich naar de trein om huiswaarts te keren.

Wij als bestuur kijken sowieso terug op een zeer geslaagde zomerborrel en bedanken alle aanwezigen voor hun komst en gezelligheid!

  • VolgendeFries Vakmanschap en Duurzame Innovatie bij Rondaan Carrosserie en Wagenbouw